Detektyw Bastek na tropie kościotrupa

Typ: film fabularny / serial TV
Długość: 80 min / 3×25 min
Target: 5-9 lat

Reżyseria: vacat
Scenariusz: Ewa Martynkien

Opis:
Bastek(5) i Franek(5) to najlepsi kumple. Są w tej samej grupie przedszkolnej i mieszkają drzwi w drzwi w jednej kamienicy. Niestety pewnego dnia rodzice Franka decydują się na przeprowadzkę. Chcąc zapobiec rozłące, chłopcy barykadują się w budce telefonicznej. Kiedy rodzice wzywają straż pożarną, by odblokowała drzwi chłopcy składają sobie przysięgę krwi, że pozostaną najlepszymi przyjaciółmi aż do grobowej deski. Parę lat później Bastek zafascynowany przygodami detektywistycznymi, wciąż próbuje dochować obietnicy złożonej Frankowi i ignoruje dowody przyjaźni kolegi z ławki – Dominika. Kiedy jednak przychodzi mu rozwiązać najważniejsze dla siebie śledztwo, złożona przed laty przysięga zostaje wystawiona na próbę.
„Detektyw Bastek na tropie kościotrupa” to nie tylko pełna zwrotów akcji historia detektywistyczna, lecz także wzruszająca opowieść o dorastaniu do przyjaźni. Nie tylko dla chłopców.

Produkcja kreatywna: Magdalena Rychła
Produkcja: BeGood Films Sp. z o.o.

Kontakt

BeGood Films Sp. z o.o.

Al. Bolesława Krzywoustego 4/1,
40-850 Katowice

NIP: 6342864327

E-mail: office@begoodfilms.com

Magdalena Rychła

Mobile: + 48 791 980 371
E-mail: magda@begoodfilms.com

Ewa Martynkien

Mobile: +48 606 426 527
E-mail: ewa@begoodfilms.com

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij